X
تبلیغات
زولا

فرش رضوی

نمایشگاه طرح و نقشه فرش دستباف منطقه غرب کشور

رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در آیین افتتاحیه این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت:در این نمایشگاه ۶۰ طرح و نقشه اصیل فرش دستباف از استان های ایلام، همدان، لرستان، کرمانشاه و مرکزی به معرض دید علاقه مندان گذاشته شده است.

'محمد نادری' افزود: این طرح ها در دو بخش نقشه های کلاسیک شهری و عشایری سنتی ارائه شده اند که تمامی ویژگی های فرش اصیل دستباف استان های شرکت کننده را از نظر رنگ آمیزی و ظرافت های طراحی در بردارند.
وی اظهار کرد: هدف از برپایی این نمایشگاه معرفی قابلیت های فرش دستباف منطقه غرب کشور و ایجاد رقابت سالم و ارتباط موثر طراحان فرش استان های غربی است.
رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی توضیح داد: طرح و نقشه های به نمایش درآمده از بین تعداد زیادی اثر طراحی انتخاب شده و در هر حوزه یک اثر برتر طراحی فرش دستباف استان مرکزی در کنار آثار سایر استان های شرکت کننده قرار گرفته است.
نادری ادامه داد: آثار طراحان و هنرمندان نقشه کش شرکت کننده در این نمایشگاه در تابستان امسال در نمایشگاه مرکز ملی فرش ایران به نمایش در می آید و از خالقان این طرح ها به صورت کشوری تقدیر می شود.
وی گفت: این نمایشگاه از هشتم تا ۱۸ خرداد جاری همه روزه صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برای بازدید عموم دایر است

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)